Ozveny leta v Lopušnej

Ozveny leta v Lopušnej

Hotel Lopušná 30. augusta 2019 Novinky

Leto sa nieslo v znamení zmien.  Do rodiny chatovej osady pribudli tri chaty a ležadlová relaxačná zóna. Dokončili sme chatový rezort a chaty vybavili tak, aby každá spĺňala požiadavky najnáročnejšieho klienta, ukončili terénne a záhradné úpravy a do chatového raja pribudla ležadlová relax zóna, ktorá je už dnes obľúbenou green zónou sladkého nič nerobenia na tráve, kde je návštevník hýčkaný lesom, slnkom, prírodou a ostatnými bio darmi, ktoré dolina štedro ponúka. Parkovacia zóna. Pre absolútny komfort a bezpečie klienta sme vytvorili chránenú, monitorovanú parkovaciu zónu. Športoviská. Doplnili sme športovú zónu o stolnotenisový a biliardový stôl, bedminton, šípky. Jazierko s vodopádom. K povodiu upraveného Jaškovca, pribudlo záhradné jazierko s vodopádom a tečúcou pitnou vodou, lavičkami, s výhľadom na ihličnany. Už dnes je toto miesto baštou pre hotelových hostí a zvedavých návštevníkov na odpočinok aj fotenie. Recepcia. Komfort služieb sme pre hotelového hosťa a návštevníka rozšírili a rezort sa pýši prvou recepciou v jeho histórii. Pri nepretržitej prevádzke je recepčný pult prvým kontaktným miestom klienta, ktorý do rezortu vkročí a očakáva hotelové služby. Lesný wellness s masérňou. V prevádzke sú tri sauny, dve vírivky, plavecký bazén s protiprúdom, vonkajšia a vnútorná odpočiváreň s výhľadom na jazierko, potok, les. V masérni pod rukami profesionálneho maséra sú na výber štandardné masáže od klasickej, športovej masáže až po reflexnú, relaxačnú či detskú, ďalej zážitkové masáže a procedúry ako studnica zdravia, tatranský vánok s borovicovým olejom, čokoládovú masáž a zábal, lopušnianske uvoľnenie, letné osvieženie s pepermintovým olejom so zábalom z mäty, detox z morských rias, lávové kamene, alebo bankovanie. Zastavte na moment, zastavte sa pre zážitok.

Vážení hostia a návštevníci, vzhľadom k vzniknutej situácii sme sa rozhodli zavrieť Hotel Lopušná dolina vrátane reštaurácie a wellness až do odvolania.
Nechceme riskovať zdravie Vás ani našich zamestnancov. Ak niekto plánoval využiť naše služby v marci, neváhajte si svoj termín preložiť na iné obdobie.
V prípade otázok nás prosím kontaktujte na mobilnom telefónnom čísle +421 905 264 151

Ďakujeme a držíme vám všetkým palce, aby ste sa zdraví čím skôr opäť vrátili do bežného života bez obmedzení.
Tím Hotela Lopušná dolina