Jóga s Jankou Gurníkovou

Pozývame Vás na jógu do nášho hotela, ktorá sa bude pravidelne cvičiť od 18. 11.2019, vždy v pondelok  od 17.30 – do 18.30. 
 Cena jednej lekcie je 4,00 EUR a v prípade 10 vstupovej permanentky je cena jednej lekcie 3,50 EUR.  Neváhajte a príďte sa zbaviť napätia a načerpať pozitívnu energiu. Už sa na Vás tešíme!

V doline lesných bylín a liečivých lopúchov sme pre vás pripravili hodiny jógy s certifikovanou a skúsenou lektorkou. Lekcie jógy prebiehajú v interiéri nášho hotela a v prípade priaznivého počasia aj v exteriéri, na čerstvom vzduchu. Lekcie jógy sú prispôsobené záujemcom o toto cvičenie, na svoje si prídu úplní začiatočníci i pokročilí. Ponúkame pomalšie hodiny Jógy pre zdravý chrbát – v nich sa  počas jógových pozícií zameriavame na plynulý a hlboký dych a do zostavy pripájame aj cvičenia zo špecializovaných kurzov venovaných zdravej chrbtici. Pre tých, ktorí obľubujú dynamickejšie cvičenia, ponúkame aktívnejšie hodiny Powerjógy, počas ktorých sa sústredíme na posilnenie tela a zvýšenie jeho flexibility. Prispôsobíme sa vašim individuálnym požiadavkám. Na konci lekcie vás čaká krátka relaxácia zakončená vôňou príjemného esenciálneho oleja, ktorý vám inštruktorka nakvapká do dlane.

„Som certifikovanou lektorkou jógy, vedená pod registráciou medzinárodných učiteľov v Yoga Alliance RYT 200. Lektorský výcvik, zameraný na Hatha a Ashtanga Jógu som absolvovala v indickom Rishikeshi, hlavnom meste jógy. Dnes mám už odučených stovky lekcií, súkromných aj skupinových, zameriavam sa na dynamickejšie hodiny Powerjógy, ale tiež na uvoľňujúce a pomalšie hodiny Jógy pre zdravý chrbát. Som tiež certifikovanou lektorkou Aero jógy (Antigravity jóga/Fly jóga/Fly Fit) v závesných šatkách. Cvičím s tehotnými i s deťmi. Každú hodinu jógy sa snažím prispôsobiť svojim klientom tak, aby si jógu užili, aby sa zamerali na svoj dych a aby cvičili správne a zdravo.“

JANA GURNÍKOVÁ