Jesenné plány v rezorte

Jesenné plány v rezorte

Hotel Lopušná 30. augusta 2019 Novinky

Všetky naše chaty disponujú vlastným gulášoviskom s kotlíkom. Ku gril & garden párty zóne plánujeme doplniť exterierové kuchyne pre absolútny zážitok z grilovania a varenia gulášu na horskej chate.  Tradície si zaslúžia ctiť, a našou povinnosťou je na nich stavať. Pre zlepšenie služieb gulášovania, vzhľadom na neutíchajúci záujem máme pripravený koncept samostatného uzavretého gulášoviska so zázemím, pri potoku, v lese na konci areálu, ktorý milovníkom gulášovania poskytne privátnu a nerušenú zónu pre varenie, zábavu, gitaru či spev, ak už sa rozhodnú naše služby využiť. Do rezortu doplníme lavičky pre ubytovaných, pre návštevníkov alebo aj ľudí z okolia, ktorí k nám zavítajú na prechádzku s rodinou a deťmi. Čaká nás dokončenie detskej zóny 2 pri chatovej dedine, ktoré bude pre našich najmenších návštevníkov príjemným prekvapením a pripravenú máme bylinkovú záhradu, tá doplní koncept kuchyne, variť s čerstvými surovinami pri precíznom výbere lokálnych dodávateľov  a to rozhodne s láskou. 

Vážení hostia a návštevníci, vzhľadom k vzniknutej situácii sme sa rozhodli zavrieť Hotel Lopušná dolina vrátane reštaurácie a wellness až do odvolania.
Nechceme riskovať zdravie Vás ani našich zamestnancov. Ak niekto plánoval využiť naše služby v marci, neváhajte si svoj termín preložiť na iné obdobie.
V prípade otázok nás prosím kontaktujte na mobilnom telefónnom čísle +421 905 264 151

Ďakujeme a držíme vám všetkým palce, aby ste sa zdraví čím skôr opäť vrátili do bežného života bez obmedzení.
Tím Hotela Lopušná dolina