Hotelový a chatový rezort pod Vysokými Tatrami

Hotelový a chatový rezort pod Vysokými Tatrami

Hotel Lopušná 8. októbra 2019 Novinky

Je situovaný v nádhernom prostredí podtatranskej prírody na úpätí Vysokých Tatier, s ovzduším klimatických kúpeľov a možnosťami zimnej aj letnej turistiky. Len 200 metrov od hotela sa nachádza lyžiarske stredisko so svahom vo výške 916 m.n.m., z ktorého je výhľad na blízke obce a tatranské štíty. 

Jeho príbeh sa začal v päťdesiatych rokoch 20. storočia vo forme stanového tábora Tatry na rekreáciu zamestnancov s rodinami. Po roku 1968 otvorili v okolí prvé lyžiarske vleky, ktoré podčiarkli význam celej doliny a vytvorili možnosti pre lyžovanie i cykloturistiku. Charakter strediska  sa postupne vyvinul až do dnešnej podoby- Hotelového a chatového rezortu Lopušná dolina s celkovou kapacitou 137 lôžok, hotelovou reštauráciou, multifunkčným športoviskom, areálom s malým jazierkom a to všetko a ešte viac v tichej prírode okolitého lesa.

Charakter strediska sa vyvíjal a stany nahradili moderné chaty s vonkajším bazénom pod ihličnanmi. Hotel Lopušná dolina, dnes v novom šate, je podľa manažérky Katarína Marton viac ako hotel.

Jeden hotel, 9 horských chát + s celkovou kapacitou 137 lôžok, jedna hotelová reštaurácia s kapacitou 100 osôb, multifunkčné športovisko, grilovací ostrovček, Športklub – drevený manažérsky altánok s kapacitou 40 osôb, dve detské zóny, jazierko s vodopádom a bystrým potokom, pretekajúcim pomedzi chatky, oddychová ležadlová zóna, lesný wellness, masérňa, dve parkovacie zóny, manažérsky salónik, tanečná sála, požičovňa bicyklov a vlastná bylinková záhrada. Toto všetko a ešte viac je vpísané do konceptu hotelového a chatového rezortu v lese pod Tatrami.

ŠKOLSKÉ VÝLETY, LYŽIARSKE ZÁJAZDY, REKREAČNÉ POUKAZY

Letné tábory a lyžiarske zájazdy sú silnou tradíciou hotela.

Školy boli odpradávna našou dobrou klientelou, máme pre nich pocit zázemia, bezpečia, slobody, dobrodružstva a absolútneho spojenia s prírodou. Rekreačnými ( rekreačný poukaz) pobytmi pre zamestnancov oživíme silnú, v poradí druhú tradíciu hotela a poskytneme zázemie pre kvalitný oddych zamestnanca v záujme predchádzania vzniku chorôb z povolania, v zmysle legislatívneho rámca alebo benefitov, vyplývajúcich z kolektívnych zmlúv korporátnych spoločností.

Zamestnanec získa ešte čosi navyše. Domov si odnesie benefity doliny. Tá sa pýši lyžiarskymi svahmi, bežkárskymi dráhami, značenými turistickými a náučnými chodníkmi a známymi cyklotrasami. A okrem toho poriadnu porciu oddychu, prechádzok v lese a zbierania lesných byliniek a plodín v doline pod Vysokými Tatrami.

CELOROČNÝ KONCEPT TEAMBUILDINGOV PRE VŠETKÝCH

Pre malé spoločnosti, ale aj veľké korporáty majú pripravený bezpečný a odskúšaný koncept na utuženie firemných vzťahov a firemnej kultúry.

Šport s komerčným efektom je našou novou tradíciou a miesto so zázemím rezortu vytvára priestor pre tréning tela, rehabilitáciu duše a koučing tímu počas celého roka. Tenis, volejbal, basketbal, streetbal, nohejbal, stolný tenis, šípky, biliard, v zime klzisko a ľadová plocha pre hokejových nadšencov, kvalitná zážitková gastronómia, wellness s bazénom s protiprúdom, atmosféra varenia gulášu v lese, pobyt v novopostavených horských chatách pod ihličnanmi, oddych v ležadlovej zóne alebo prednášky a workshopy v našich hotelových salónikoch, zábava v štýle modernej či slovenskej ľudovej hudby v tanečnej sále, to všetko s kvalitným moderným osvetlením, ozvučením, nepretržitou recepciu a plným športovým náčiním. Jednoducho v Lopušnej nikdy nie je nuda,“ uzatvára riaditeľ hotela.

Vážení hostia a návštevníci, vzhľadom k vzniknutej situácii sme sa rozhodli zavrieť Hotel Lopušná dolina vrátane reštaurácie a wellness až do odvolania.
Nechceme riskovať zdravie Vás ani našich zamestnancov. Ak niekto plánoval využiť naše služby v marci, neváhajte si svoj termín preložiť na iné obdobie.
V prípade otázok nás prosím kontaktujte na mobilnom telefónnom čísle +421 905 264 151

Ďakujeme a držíme vám všetkým palce, aby ste sa zdraví čím skôr opäť vrátili do bežného života bez obmedzení.
Tím Hotela Lopušná dolina